.

EURO 2021

.
FRI 11-Jun Group A: Turkey vs Italy (800, Rome)
SAT 12-Jun Group A: Wales vs Switzerland (2:00, Baku)
SAT 12-Jun Group B: Denmark vs Finland (5:00, Copenhagen)
SAT 12-Jun Group B: Belgium vs Russia (8:00, St Petersburg)
SUN 13-Jun Group D: England vs Croatia (2:00, Wembley)
SUN 13-Jun Group C: Austria vs North Macedonia (5:00, Bucharest)
SUN 13-Jun Group C: Netherlands vs Ukraine (8:00, Amsterdam)
MON 14-Jun Group D: Scotland vs Czech Republic (2:00, Hampden)
MON 14-Jun Group E: Poland vs Slovakia (5:00, Dublin)
MON 14-Jun Group E: Spain vs Sweden (8:00, Bilbao)
TUE 15-Jun Group F: Hungary vs Portugal (5:00, Budapest)
TUE 15-Jun Group F: France vs Germany (8:00, Munich)
WED 16-Jun Group B: Finland vs Russia (2:00, St Petersburg)
WED 16-Jun Group A: Turkey vs Wales (5:00, Baku)
WED 16-Jun Group A: Italy vs Switzerland (8:00, Rome)
THU 17-Jun Group C: Ukraine vs North Macedonia (2:00, Bucharest)
THU 17-Jun Group B: Denmark vs Belgium (5:00, Copenhagen)
THU 17-Jun Group C: Netherlands vs Austria (8:00, Amsterdam)
FRI 18-Jun Group E: Sweden vs Slovakia (2:00, Dublin)
FRI 18-Jun Group D: Croatia vs Czech Republic (5:00, Hampden)
FRI 18-Jun Group D: England vs Scotland (8:00, Wembley)
SAT 19-Jun Group F: Hungary vs France (2:00, Budapest)
SAT 19-Jun Group F: Portugal vs Germany (5:00, Munich)
SAT 19-Jun Group E: Spain vs Poland (8:00, Bilbao)
SUN 20-Jun Group A: Italy vs Wales (5:00, Rome)
SUN 20-Jun Group A: Switzerland vs Turkey (5:00, Baku)
MON 21-Jun Group C: North Macedonia vs Netherlands (5:00, Amsterdam)
MON 21-Jun Group C: Ukraine vs Austria (5:00, Bucharest)
MON 21-Jun Group B: Russia vs Denmark (8:00, Copenhagen)
MON 21-Jun Group B: Finland vs Belgium (8:00, St Petersburg)
TUE 22-Jun Group D: Czech Republic vs England (8:00, Wembley)
TUE 22-Jun Group D: Croatia vs Scotland (8:00, Hampden)
WED 23-Jun Group E: Slovakia vs Spain (5:00, Bilbao)
WED 23-Jun Group E: Sweden vs Poland (5:00, Dublin)
WED 23-Jun Group F: Germany vs Hungary (8:00, Munich)
WED 23-Jun Group F: Portugal v France (8:00, Budapest)
SAT 26-Jun 1: 2A vs 2B (5:00, Amsterdam)
SAT 26-Jun 2: 1A vs 2C (8:00, Wembley)
SUN 27-Jun 3: 1C vs 3D/E/F (5:00, Budapest)
SUN 27-Jun 4: 1B vs 3D/A/E/F (8:00, Bilbao)
MON 28-Jun 5: 2D vs 2E (5:00, Copenhagen)
MON 28-Jun 6: 1F vs 3A/B/C (8:00, Bucharest)
TUE 29-Jun 7: 1D vs 2F (5:00, Dublin)
TUE 29-Jun 8: 1E vs 3D/B/C/A (8:00, Hampden)
FRI 02-Jul QF1: Winner 6 vs Winner 5 (5:00, St Petersburg)
FRI 02-Jul QF2: Winner 4 vs Winner 2 (8:00, Munich)
SAT 03-Jul QF3: Winner 3 vs Winner 1 (5:00, Baku)
SAT 03-Jul QF4: Winner 8 vs Winner 7 (8:00, Rome)
TUE 06-Jul SF1: Winner QF2 vs Winner QF1 (8:00, Wembley)
WED 07-Jul SF2: Winner QF4 vs Winner QF3 (8:00, Wembley)
SUN 11-Jul FINAL: Winner SF1 vs Winner SF2 (8:00, Wembley)